Rosiczka

Rosiczkę w naturze nie jest łatwo znaleźć.  Szukając w internecie informacji, znalazłam rosiczki w doniczkach. Oczywiście bez chwili namysłu zamówiłam, a po otwarciu paczuszki moje zdziwienie nie miało granic. Pomyślałam sobie tylko: O rany, ależ brzydactwo.

No ale skoro już dotarła, nie było wyjścia, trzeba było podjąć próby sfotografowania jej. Obiektyw makro – okazało się mało. Obiektyw makro + soczewka – ciagle mało. Skończyło się na Pentaconie i 3 pierścieniach pośrednich.

Posted in Uncategorized

Dalie, dalie, dalie…

Daliowego szaleństwa ciąg dalszy. A jeszcze nie byłam z wizytą w Ogrodzie Botanicznym i ciagle fotografuję moje dalie doniczkowe.

 

Posted in Uncategorized

Dalie w obiektywie smartfona

Z początkiem roku zmienił się nieco mój instagramowy profil, na który nie wrzucam już zdjęć zrobionych smartfonem. Ale to nie oznacza, że ich nie robię. Dalej sprawia mi to ogromną radość, zwłaszcza gdy obiektem są dalie. Oto kilka tegorocznych zdjęć zrobionych iPhonem z Lensbaby LM-10 i edytowanych również w telefonie.

Dahlias Season

 

Posted in iPhoneography

Dalia

Wciąż piszę o moich ulubionych kwiatach, ale dalie niewątpliwie są numerem jeden. A dzięki połączeniu z moim ulubionym szkłem od Lensbaby i dopiero co zgłębianą aplikacją Topaz Impression, praca nad zdjęciami tych kwiatów jest jeszcze większą przyjemnością.

Dahlia No.1

Posted in Uncategorized

Begonia No.2

Begonia No.2

Posted in Uncategorized

Begonia

Po długiej przerwie odzyskałam aparat, który spędził trzy tygodnie w serwisie. Dziwne uczucie nie mieć aparatu przez tak długi czas. Ale już jest, a awaria na szczęście nie była zbyt poważna.

Begonia

Posted in Uncategorized

Magia zieleni

Wiosenna zieleń jest magiczna i niepowtarzalna.

Exploring Spring

Posted in Uncategorized

Czas bzu

Bez, jak wszystko tej wiosny, pojawił się bardzo wcześnie, bo już w kwietniu.

Lilac

Posted in Uncategorized

Kwiaty jabłoni

Tej wiosny wszystko postanowiło zakwitnąć piękniej i obficiej.

Pink Beauty

Posted in Uncategorized

Jest pięknie

Dzięki wyjątkowo pięknej pogodzie chyba po raz pierwszy codziennie i z taką uważnością obserwuję początki wiosny.

Spring No.3

Posted in Uncategorized